Předpověď počasí

Částka 33 139 korun – to je výnos letošní Tříkrálové sbírky v Tečovicích. V porovnání s loňským rokem je téměř o dva tisíce korun vyšší.

Číst dál...

Také v letošním roce se uskuteční celostátní Tříkralová sbírka. Do ulic Tečovic vyrazí o víkendu 4. a 5. ledna 2020 osm skupinek koledníků. Budou shromažďovat prostředky na charitativní projekty a pomoc potřebným.

Číst dál...

Skauti přivezli betlémské světlo a v Tečovicích ho budou rozdávat v pondělí 23.12. od 16.30 do 17h u obecního úřadu, obchodu, kostela a bytovek. Přijďte si rozžehnout svíci a odnést plamínek světla do svých domovů.

Pokračujeme v listování obecní kronikou Tečovic z roku 1969. Tentokrát si všimneme informací, které se týkají počátků rozvoje automobilismu.

Číst dál...

Tradiční vánoční koncert je naplánován na svátek sv. Štěpána ve čtvrtek 26. prosince; uskuteční se v tečovickém kostele sv. Jakuba Většího. Obec Tečovice a Tečovské folklorní sdružení zvou na pásmo koled v podání Mužského pěveckého sboru Štabarc, Ženského pěveckého sboru Cérky z Tečovic a Cimbálové muziky Josefa Černíka. Zazní rovněž slavné vánoční skladby světových mistrů v podání Jana Meisla – akordeon (bajan).

Číst dál...

Databáze firem Evropské databanky